O nas 

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska to najbardziej doświadczona organizacja ekologiczna w Polsce w zakresie wspierania inicjatyw lokalnych na rzecz rozwoju zrównoważonego. Działa od 1991 roku  (w latach 1991 - 1996 jako program amerykańskiej Fundacji The German Marshall Fund of the US; od 1997 jako samorządna polska Fundacja).Partnerstwo to filozofia i metoda działania Fundacji - wszystkie inicjatywy, projekty i programy Fundacji są współtworzone i wspólnie realizowane z organizacjami pozarządowymi, firmami oraz instytucjami publicznymi. We wszystkich swoich działaniach, Fundacja kieruje się trzema zasadami skutecznego partnerstwa:

  • Transparentność co do celów i motywacji,
  • Równouprawnienie w planowaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Wzajemne korzyści.


Wspólnie z ponad 600 partnerami z całej Polski (organizacje pozarządowe, szkoły, instytucje samorządowe, przedsiębiorstwa), Fundacja tworzy i realizuje długofalowe programy, które wprowadzają zasady zrównoważonego rozwoju w codzienne życie Polaków.

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska współpracuje z  Biznesowymi Partnerami Strategicznymi, do których należą: Carrefour, Ikea, Tchibo, TISE i Toyota.

Prezentacja Fundacji Partnerstwo dla Środowiska

pobierz plik

 

   
   

Newsletter

Nowości wprost na Twoją skrzynkę


Kalendarz


Sonda


Filmy

Wpisz się w eko